г. Киев, ул. Большая Васильковская, 17, оф. 8

3-комн. квартира, 110 м²

Киев / Оболонский / Оболонь / метро Героев Днепра - 15 хв / Северная, 6
26 000грн/мес
Киев / Оболонский / Оболонь / метро Героев Днепра - 15 хв / Северная, 6
Код объекта: 170313
Кол-во комнат
3
Площадь
110 / 58 / 12
Этаж
1 из 16
Лифт
Да
Серия дома
КТУ
Ремонт
Да
Год постройки
2002
Мебель
Да
Сидоренко Ирина Александровна

Описание

Гаряча пропозиція ! Увага ! Продаж або оренда
Для захоплених своєю справою, творчих та не байдужих - у продажу пропонується  приміщення, де була студія-офіс української телевізійної продакшн компанії. Абсолютно все тут робилося для себе, з натхненням та надією працювати довго, плідно. Так і було на протязі довгих років, та життя мінливе. Доріжки власника завели за океан і прийшов час прощатися зі стінами, котрі принесли успіх, гроші, затишок та реалізацію.
Перший поверх багатоповерхового будинку був обраний недарма - адже таким чином клієнтам набагато зручніше потрапляти до офісу. Сам будинок розташований поруч зі станцією метро "Героїв Дніпра", щоб усім працівникам було зручно потрапляти на роботу.
Кабінет керівника має свою родзинку - льох де можна зберігати вино, де стоїть сейф та папки з важливими паперами. А сам кабінет зроблений максимально комфортно для зустрічей із клієнтами та творчого натхнення.
Для працівників облаштована маленька стильна кухня. Та навіть є душова. Адже, щоб створити гарний продукт іноді доводиться працювати понаднормово.
Та найголовніше - дві великі кімнати з професійною шумоізоляцією. Саме тому, у цьому приміщенні може бути звукозаписуюча студія, телевізійний продакш, тощо.
Також ми маємо дві великі кімнати, які схожі на типовий офіс - зі столами, стільцями, полицями. Також маємо три величезні балкони в офісі. Усі вікна із шумоізоляією.
Ну а у центрі нашого офісу розташована рецепція, де колись, симпатична дівчина зустрічала клієнтів, пропонувала каву та організовувала графік керівника.
Ремонт був зроблений добротно, не шкодували ні коштів, ні часу. В офісі затишно.
Наразі хотілося б передати це приміщення в гарні руки, тому, хто зможе також відчути тут натхнення і створити атмосферу вулика, у якому кипить праця і створюється, щось важливе та потрібне людям.
Також прекрасний варіант до осу закртирого типу для працівників нотаріату, курсів із іноземних мов! 
з будь-якого питання телефонуйте! Перегляди по домовленості у зручний для Вас час!

прожаж -120000у.е. Оренда -30000 грн 
Найкраще поєднання вартості і якості на ринку!